O Nás

O Nás

DU
bylo založeno v roce 1986 týmem renomovaných odborníků z oblastí biochemie, kosmetologie a estetické medicíny.

Od počátku bylo hlavním cílem naší skupiny vytvoření řady kvalitních kosmetických přípravků, ve které by každý jednotlivý produkt beze zbytku splňoval úkoly, pro které byl vyvinut.

V DU nejenže klademe mimořádný důraz na kvalitu našich výrobků, ale také věnujeme velkou pozornost jejich prezentaci a designu. Proto se nebojíme soupeřit s těmi nejexkluzivnějšími kosmetickými značkami po celém světě.

Jelikož jsme si vědomi skutečnosti, že kvalita kosmetiky DU je každodenně testována našimi zákazníky, snažíme se, aby každý náš produkt splnil ta nejvyšší očekávání. Věříme, že pouze takto můžeme neustále posilovat svou pověst.


Álvaro Sanahuja Jurado – Generální ředitel

inteligentní krása

V dnešní době ohromujícího technologického pokroku používá DU ty nejnovější vědecké poznatky k vytvoření svých výrobních postupů.

Využíváme podpůrné laboratoře specializované na výrobu specifických a jedinečných aktivních složek, jako je například ARGIRELINE™ od Lipotec Group nebo SYN-AKE™ od Pentapharm Laboratories.

A to za použití:
  • Avantgardních výrobních technik;
  • Vysoce účinných a těch nejkvalitnějších aktivních látek;
  • Důkladného farmakologického, chemického a fyzikálního testování;
  • Nejpřísnějších kontrol kvality.

TEVIAN – proces testováníJeště před vstupem na trh musí být každý z našich produktů otestován a schválen kvalifikovaným kolektivem odborníků z naší školy kosmetologie a estetiky Tevian. To zaručuje, že naše výrobky mají přesně požadované vlastnosti.

Mezinárodní škola kosmetologie a estetiky ve Španělsku TEVIAN (1970) a DU Cosmetics nabízí autorský masážní techniky:

  • Lifting Fast – rychlý lifting pleti,
  • Digital Cirkulatory – omlazující masáž “bodová – stimulační – relaxační”,
  • Speciální lymfo-drenážní masáž “na suchou pleť” atd.

Prezentace a školení

ATUELLE – výhradní distributor profesionální kosmetiky DU Cosmetics pro Českou republiku.
Sloužime spolehlivou podporou salonům a profesionálům
v oblasti kosmetických služeb.

Nebojte se!

Navazující technická podpora je součástí naší práce. Každou terapii DU Cosmetics provází inovativní technologický protokol, jehož autory jsou odborníci z naší školy Tevian.

Na co se můžete těšit

Školení jsou zaměřená na specifické kosmetické úkony a přípravky. Zahrnují odbornou přednášku, podrobné technické popisy produktů, praktické vyzkoušení přípravků a postupy ošetření, autorské masážní techniky Tevian.

Program ``Start-Up``

Naši odborníky nejsou povinni pracovat s celou škálou výrobků. Snažíme se přizpůsobit rozsah produktů a protokolů péče na základě odborné způsobilosti a přání odborníků.

KONTAKTUJTE NÁS!

Děkujeme všem odborníkům, s kteřými již pracujeme
a budeme v budoucnu spolupracovat!


* povinná položka