Řada Caviare Plus – Luxus pro Vaši pleť

Luxusní kosmetické přípravky Caviare Plus na bázi extraktu z černého kaviáru a Argireline (obdoba botoxu) jsou považovány za ideální péči pro náročnou pleť s vráskami a pro komplexní korekci kuperózy!

Řada Caviare Plus je výsledkem kombinace moderních technologií a exkluzivních receptur přípravků, do nichž jsou zakomponovány inovativní patentované komplexy a aktivní složky:

 • extrakt z černého kaviáru,
 • Argireline®,
 • Matrigel,
 • Antarcticine®,
 • Flavosteron.

Proč černý kaviár?

 • Extrakt z černého kaviáru je cenná biolátka, která je bohatá na fosfolipidy, esenciální aminokyseliny a proteiny. Kaviár zvyšuje regeneraci kožních buněk, zlepšuje prokrvení a vyhlazuje vrásky.
 • Matrigel s extraktem z černého kaviáru je homogenní látka z lyofilizovaných vodních řas. Neobsahuje aromata a barviva. Má vynikající hojivé a ochranné vlastnosti, což je obzvláště důležité pro pokožku se zvýšenou citlivostí. Díky zvýšení obsahu vody v ošetřované oblasti zvětšuje pleť svůj objem, a usnadňuje tak odstraňování či redukci vrásek.

Aktivní složky jsou hlavně zacíleny na Langerhansovy buňky, které jsou zapojeny v obranným systému kůže. Langerhansovy buňky patří mezi obránci imunity, které tvoří méně 5% všech epidermálních buněk.

Zachycují patogenní organismy, které přepracovávají a dále tvoří tak zvaný histokompatibilní komplex.

S věkem aktivita Langerhansovych buněk klesá. Hlavním cílem přípravků řady Caviare Plus je «probudit» Langerhancovy buňky a dosáhnout rychlého a výrazného vyhlazení hlubokých vrásek.

Co je Argireline®?

Patentem chráněný komplex Argireline® (hexapeptid-8) který je obdobou botoxu narušuje mechanismus nervosvalového přenosu v synapsích, a zabraňuje tak stažení svalových vláken.

Další mechanismus působení Argireline® souvisí se sníženým uvolňování katecholaminů. Tyto mechanismy nejsou doprovázeny žádnými vedlejšími účinky charakteristickými pro léčivé přípravky s botoxem ve formě injekcí, je plně zachována mimika a nedostavují se žádné bolestivé pocity.

Klinické studie:
Argireline® již po 15 dnech používání zmenšuje hloubku vrásek až o 17%!
Při každodenní aplikaci přípravku DU Cosmetics s Argireline® dochází k:
 • relaxaci svalů,
 • zamezení zbytečné svalové aktivity,
 • zpomalení stahování svalů a snižování tvorby vrásek.

Co je Antarcticine®?

Antarcticine® je glykoprotein, získaný biosyntézou mikroorganismů z Antarktidy.

Unikátní spojení regenerační a omlazující složky Antarcticine® a nejbezpečnější alternativy botoxu Argireline® významně snižuje výraznost mimických vrásek a zabezpečuje viditelný efekt ihned po prvním ošetření.

 • Zajišťuje vynikající ochranu pleti v chladném a suchém podnebí tím, že zabraňuje její dehydrataci.
 • Podporuje zvyšování množství elastinu a kolagenu typu I a IV​
Klinické studie:
Antarcticine® již za 30 dnů zmenšuje hloubku vrásek až o 44 %!

Salonní péče Caviare Plus od DU Cosmetics

Elitní péče Caviare Plus představuje nový moderní koncept, který umožňuje okamžité pronikání účinných složek do pokožky a jejich bezprostřední využití buňkami.
V rámci salonního ošetření Caviar Plus můžete volit ze dvou účinných masek:

 • Unikátní “maska pro nevěsty”
 • Inovativní účinná maska Omega

Co je ``Maska pro nevěsty`` ?

Unikátní omlazující maska na obličej, která má silný regenerující a liftingový účinek.  Maska má výrazný kumulativní efekt.

Pleť dostane zdravý jas, který vydrží až 72 hodin (pro tyto své vlastnosti si přípravek vysloužil pojmenování „maska pro nevěsty“).

Výsledky Kaviárové terapie jsou viditelné ihned po prvním ošetření:

 • výrazné vyhlazení epidermálních a hlubokých vrásek (okamžitý a dlouhodobý účinek);
 • snížená viditelnost kuperózy;
 • okamžitý lifting a zdravé záření “zevnitř”.

Přípravky řady Caviare Plus

Vysoce účinný složky řady Caviare Plus pronikají díky transdermálním nosičům (liposomům) až do hlubokých vrstev pokožky, což zajišťuje jejich maximální účinnost.
V krému Caviare Plus najdeme jednovrstvé liposomy, zatím co krém-gel Hidrolifting Caviare obsahuje vícevrstvé, multilaminární liposomy s panthenolem a vitamínem E.

Přípravky řady Caviare Plus jsou vytvořeny speciálně pro intenzivní regeneraci a hydrataci pleti, včetně jemné a citlivé pokožky.

Caviare Plus Krém

50ml

více

Caviare Krém-Gel Hidrolifting SPF 15

100ml

více

Caviare Argireline Gel

100ml

více