CLARITY – bělení pigmentových skvrn a revitalizace pleti

Tmavé hnědé skvrny (hyperpigmentace) jsou vyvolány nadměrnou, zvýšenou tvorbu kožního barviva (melaninu) na ohraničeném místě. V dnešní době velmi mnoho žen, včetně mladé generace trpí poruchami pigmentace: hyperpigmentace po zánětu, jízvy, pihy, chloasma, melasma, skvrnitou pigmentací v oblasti obličeje nebo na rukou.

DU  nabízí zesvětlující řadu přípravků Clarity, která je určena k absolvování 10 procedur.  Bělící účinek aktivních složek je spojen s regeneračním a antioxidačním účinkem: květinové a ovocné kyseliny, výtažky z lomikamenu, morušovníku, šišáku atd. Krém Clarity přispívá ke snižování tvorby pigmentu a přináší dlouhodobý zesvětlující účinek bez negativních důsledků.

Salonní péče CLARITY

  • Obnovuje a zvlhčuje pokožku, zlepšuje její absorpční kapacitu
  • Inhibuje tyrosinázu, inhibují syntézu melaninu
  • Zesvětluje pleť, vyběluje tmavé skvrny
  • Poskytuje regenerační a antioxidační účinek
  • Eliminuje známky fotostárnutí, plet je pevnější, mízí jemné linky a vrásky
  • Tonizuje pokožku a obnovuje její zdravou barvu

Poznámka:

Tento program se provádí v období neaktivního slunce. Může být jako doplněk k ošetření hyperpigmentace na klinice (laser, tekutý dusík).

Řešení problémů spojených s hyperpigmentací

Problem hyperpigmentace není jen estetický, ale i vědecký. Vědci se hledají rovnováhu mezi účinnosti a bezpečnosti bělicích složek.

Pro řešení problémů spojených s hyperpigmentací kůže se společnosti DU Cosmetics prostřednictvím biotechnologií podařilo vytvořit aktivní a bezpečné ingredience, které mohou mít vliv na syntézu klíčového enzymu melanogeneze – tyrosinázy. V důsledku toho se výrazně snižuje množství tohoto enzymu, viníku vzniku pigmentových skvrn.

Inovace nového řešení DU Cosmetics spočiva ve spojení Třech Aktivních Ultramoderních depigmentačních komplexů:

  • Brighlette®,
  • Chromobright®,
  • Biowhite®

a vpravení je do vícevrstvých liposomů P.M.L. retard liposomes® , což zajišťuje jejích proniknutí do hlubších vrstev pokožky a zvýšuje její účinnost!

Velmi důležité!

Bělení pigmentových skvrn je komplexní terapie a nelze hned po ošetření očekávat okamité výsledky! Projevy hyperpigmentací se zmírní až po několika týdnech během absolvování kůry 6 až 8 procedur. Krém Clarity podporuje zesvětlující účinek kosmetického programu v domácí péči a umožňuje dlouhodobý dopad na pigmentový skvrny bez negativních důsledků. 

Produkty řady Clarity

Krém Clarity

Krém proti pigmentovým skvrnám.

více