DU-Syn-Ake
DU-COSMECEUTICALS_1

Co je DU Cosmeceuticals?

Kosmeceutika​ s Resveratrolem představuje alternativu mezoterapie bez použití injekcí. Řada DU Cosmeceuticals obsahuje maximální koncentrace aktivních složek stejně jako ve farmaceutické kosmetice. Koncentrace níže uvedených složek dosahuje lze přirovnat k hodnotám léčivých přípravků:

  • Resveratrol – «molekula mládí»,
  • Syn™ Ake 4% – obdoba hadího jedu,
  • Vitamíny C,
  • Vitamíny RS s hadím jedem.

​Jde o speciálně navržené produkty, které uvolňují účinné látky po dlouhou dobu.

Co je Resveratrol?

Základní složkou řady je «molekula mládí» neboli Resveratrol – bioflavonoid získaný pomoci biotechnologii z peciček červených vinných hroznů. Je obdařen výraznou antioxidační aktivitou, která 50 krát převyšuje vitamín E a 20 krát vitamín C! ​Kromě toho chrání vitamíny před destrukčními účinky volných radikálů.

Resveratrol stimuluje syntézu kolagenu, na buněčné úrovní upravuje a prodlužuje život kožních buněk. Americká akademie dermatologů na svém fóru v únoru 2008 potvrdila, že tato složka je nejlepší aktivní látkou anti-aging terapie a uvítala začlenění Resveratrolu do kompozic přípravků zaměřených na vyrovnávání​ nedostatků zralé pleti a její omlazování.​

Pro koho?

Inovativní péče je určena pro všechny ženy a může od 35 let, kteří hledají aktivní neinvazivní ošetření s dlouhotrvajícím léčebným účinkem.

Jakým způsobem?

Kosmeceutika DU jsou nabízena ve formě kapslí pro jednorázové použití. Kapsle Complex™ se smísí s krémem Resveracream™, který je vytvořen speciálně pro zvýraznění a maximální prodloužení účinku aktivních složek (efektu DEPO). V okamžiku spojení náplně kapsle s krémem probíhá aktivace hlavních složek (Resveratrol, Syn™Ake 4%, vitaminy A, C).

Jaké výsledky?

 • vyřešení aktuálního problému (méně vrásek, snížená pigmentace, zdravý jas pokožky)
 • výrazné antioxidační působení
 • zlepšení vzhledu a stavu pleti
 • buněčná obnova a regenerace pleti​

Produkty DU Cosmeceuticals

Krém s resveratrolem

více

Syn™ Ake Gel

airless 35ml

více

Kapsle RS

30 kapslí

více