Řada REVIVE pro obnovu pokožky založená na technologii liposomů.

DU Cosmetics využívá ve svých produktech multilaminární liposomy – P.M.L. Retard Liposomes® o velmi malých rozměrech (200–600 nm). Ty navyšují míru vstřebávání účinných látek do pokožky. Vzhledem k vysoké schopnosti penetrace našich výrobků pokožkou, je potvrzující účinek zřejmý bezprostředně po prvním použití.

Vícevrstvá struktura liposomů (několik vrstev fosfolipidů) umožňuje současně působení několika aktivních složek, z nichž každá se nachází v samostatné fosfolipidové vrstvě. Aktivní látky se uvolňují postupně a zajišťují prodlouženou dobu působení přípravku. Účinnost spočívá ve vysoké pronikavosti liposomálních komplexů obsahujících cenné složky.

O liposomech

  • Liposomy se staly skutečnou senzací v oblasti využití aktivních látek. V kosmetickém průmyslu je jejich využití v současné době nejúčinnějším způsobem transdermálního přenosu aktivních látek do pokožky.
  • Liposomy jsou mikrosféry, které obsahují nejaktivnější součásti moderních latek. Stejně jako biologické membrány, skládají se z dvojité vrstvy fosfolipidů, tím pádem při kontaktu s buňkami snadno se zabudují do lipidové vrstvy a posílí epidermální bariéru.
  • Výhody liposomů lze posoudit ve dvou aspektech: dodávání účinných látek hluboko do pokožky a posilování epidermální bariéry a bariérových funkcí pokožky.

Produkty řady Revive


Přípravky řady REVIVE mají podobu gelu (v gelech jsou liposomy stabilnější) a jsou snášenlivé jak navzájem mezi sebou, tak i s ostatními přípravky DU Cosmetics.

Všechny přípravky REVIVE jsou ideálním řešením pro pěstění pánské pleti.

Firming Lifting gel

Více

Gel Alchemilla

Více