SENSORY – péče pro citlivou pokožku a pleť s kuperózou.

Hlavní příčina zvýšené citlivosti pleti spočívá v poškození celistvosti kožní bariéry.Porušení bariérových funkcí kožního povrchu vzniká vlivem působení činitelů vnějšího prostředí (UV záření, poklesy teploty, vítr, časté a agresivní čištění, používání vysušujících a dezinfekčních prostředků) a z vnitřních příčin (poruchy procesu rohovatění, poruchy funkce mazových a potních žláz, nedostatek vitamínů a stopových prvků). V souvislosti s tím jsou metody korekce zaměřeny na různé patogenní články tohoto procesu.

Přípravky řady Sensory​ jsou vytvořeny za použití nejnovějších výsledků technologických výzkumů, byly podrobeny pečlivému rozboru a výběru aktivních složek. Jejich působení je zaměřeno na hydrataci, regeneraci, zmírnění zánětlivých projevů a podráždění, obnovu celistvosti kožní bariéry.

Salonní péče Sensory

  • Péče SENSORY významně hydratuje a regeneruje citlivou pleť, zmírňuje zánětlivé projevy a podráždění, obnovuje a posiluje epidermální bariéru.
  • Rychle a účinně zbavuje pleť začervenalé barvy a nepříjemných pocitů, snižuje výraznost kuperózy.
  • Procedura SENSORY s vysokou korekční aktivitou zvyšuje práh tolerance citlivé pleti.
  • Péče může byt použitá jako odpočinek pro každý druh pleti, nebo jako podpora intenzivních procedur v saloně.
  • Dokonale vhodná pro všechny typy pleti pro ženy a muže bez věkového omezení.
  • Složení přípravků řady pro citlivou pleť umožňuje jejich aplikaci také v rehabilitačních programech následujících po agresivních metodách ošetření pleti (hloubkový a střední peeling, broušení, dermabraze).

Produkty řady Sensory


Pravidelná aplikace přípravků této řady upravuje fyziologickou rovnováhu pleti, zlepšuje její pružnost, rychle obnovuje poškozenou ochrannou bariéru. Dlouhodobé používání přípravků s vysokou korekční aktivitou zvyšuje odolnost pleti vůči působení vnějších dráždivých činitelů.

Denní krém Sensory

více

Noční krém s ovesným olejem

více

Hydratační tónovací BB krém SPF 30

více

Sensory Maska

více