Vitaoligo od DU Cosmetics


Kosmetická řada Vitaoligo je vytvořená pomocí moderních liposomálních technologií a poskytuje širokou škálu anti-age terapií pro každý typ a stav pleti.

DU Cosmetics věnuje mimořádnou pozornost otázce transdermálního přenosu aktivních látek do hlubších vrstev pokožky pomocí liposomů (což je nesmírně důležité při výběru anti-age terapie).

  • Klasické jednovrstvé liposomy jsou součástí receptů Day Cream VitaOligo, Night Cream VitaOligo a Extra Moisturizing Cream SPF15.
  • Moderní technologie submikrodisperze účinných látek je použitá v obnovovací emulzi Skin Repair a séru první pomoci Vitagel E+Ceramidy.

O liposomech a efektu DEPO

Liposomy se dostávají do buněčné membrány a umožňují průnik účinné látky. Takto vzniká “DEPO” potřebných složek, kterou buňka v případě nouzi využije. Přítomnost transdermálních nosičů zvyšuje účinnost přípravků a konečný estetický výsledek.

Tento způsob přísunu vyživujících látek 5 až 6-ti násobně zvyšuje účinnost působení přípravků a estetický výsledek!

Salonní péče Vitaoligoterapie

  • Pro dosažení dokonalé anti-age terapie, jsou v přípravcích Vitaoligo použité cytokiny, ceramidy, kyselina hyaluronová, extrakt Ginkgo biloba, rozpustný kolagen, pšeničný protein, pupalkový olej, muškátový oříšek a mnoho dalších vysoce účinných látek. Použití těchto látek je klíčem k získání okamžitého a dlouhotrvajícího účinku.
  • Salonní péče Vitaoligoterapie je spojená s aplikací aktivních ampulí Exclusive a se speciální maskou Velvet na obličej, krk a oči. Ošetření řídí regenerační procesy a účinně kontroluje míru stárnutí pleti.

Produkty řady Vitaoligo

Hydratační krém SPF 30

více

Vitagel E + Ceramidy

více

Sérum Skin Repair

více